Kapitán linkového letu

  2:30 hod
  269 €

Vyskúšaj si, aké je povolanie dopravného pilota a absolvuj jeden linkový let v sedadle kapitána so všetkými jeho úlohami a povinnosťami

Rezervovať je možné termíny Utorok - Piatok 16:00 - 22:00 (posledný zákazník o 22:00, Sobota a Nedeľa od 9:30 do 19:00 (posledný zákazník o 19:00)

Rezervovať

Chcete sa stať pilotom dopravného lietadla?

Alebo máte nesplnený sen, chceli ste sa stať pilotom dopravného lietadla?

Práve pre vás, ako jediní, ponúkame možnosť absolvovať linkový let v pozícii kapitána zo všetkými povinnosťami a úlohami ako napr. predletový breefing, výpočet paliva, analýza počasia na letovej trase, NOTAM-s, vstup do „vypnutého lietadla“ tzv. cold and dark, spúšťanie všetkých systémov lietadla, komunikácia s riadením letovej prevádzky v AJ, vyžiadanie si všetkých potrebných povolení, rolovanie na vzletovú dráhu, vzlet, samotný let, priblíženie, pristátie, rolovanie na pridelený gate (stojanku), uvedenie lietadla do východzieho stavu – cold and dark. Na výber je jeden z nasledovných letov: Bratislava – Zürrich, Bratislava - Split, Bratislava – Berlin, Zürrich - Rím (prelet ponad Alpy) (alebo opačne).

 

Celému programu predcházda jedno cvičné priblíženie a pristátie v BA (cca. v trvaní 5 až 10 min.), aby ste vedeli, čo vás čaká počas priblíženia a pristátia v rámci zážitku Kapitán linkového letu.

Po absolvovaní zážitku vám na mieste vedia poradiť vhodné (cenovo výhodné a zároveň kvalitné – preverené inštruktormi) letecké školy pre absolvovanie výcviku v rámci ČR – SR, zároveň vedia poradiť aj spoločnosť, ktorá vie pomôcť s prefinancovaním výcviku pre pilota dopravného lietadla a tiež vysvetliť celý postup od nuly do sedadla Airbus alebo Boeing.

 

Rezervácia

Pre rezerváciu zážitku Kapitán linkového letu nás prosím kontaktujte na info@simulatorcentrum.sk pre dohodnutie si termínu a ďalších potrebných údajov.

Otváracie hodiny

logo
Pondelok Zatvorené
Utorok Zatvorené
Streda Zatvorené
Štvrtok 16:00 - 20:00
Piatok 16:00 - 20:00
Sobota 11:30 - 17:00
Nedeľa 11:30 - 17:00