Vstup do Simulátora povolený len bez doprovodu s FFP2 respirátorom a s negatívnym Covid Testom (Antigén postačuje) nie starším ako 7 dní. Po vstupe do Simulátora je potrebné pred zážitkom vyplniť Covid Dotazník.

Vyhliadkový let nad New Yorkom (Piper Seneca)

Momentálne nie sú voľné žiadne last minute ponuky
  30 min.
  69 €

Vzlietnete z Letiska La Guardia, vystúpate do primeranej výšky pre vyhliadkový let. Smer letu, čo konkrétne si chcete na New Yorku pozrieť zhora si určujete sami.

Zážitok momentálne nie je možné kúpiť

Zážitok momentálne nie je možné rezervovať

Rezervovať je možné termíny podľa otváracích hodín. Posledný možný vstup do simulátora (začiatok zážitku) je na konci otváracích hodín. Zobraziť otváracie hodiny

Rezervovať

Vyhliadkový let

Chcete vidieť najznámejšie americké veľkomesto zhora? Pripomenúť si váš pobyt v New Yorku, alebo aspoň takto virtuálne si splniť sen dostať sa do New Yorku? Práve pre vás prinášame vyhliadkový let nad New Yorkom z kokpitu malého vrtuľového lietadla Piper Seneca.

Vzlietnete z Letiska La Guardia, vystúpate do primeranej výšky pre vyhliadkový let. Smer letu, čo konkrétne si chcete na New Yorku pozrieť zhora si určujete sami. Rovnako aj letisko, na ktorom pristanete (musíte sa ale zmestiť do časového limitu 30 min).

Nádhernú scenériu New Yorku (viac ako  6300 detailne modelovaných budov) pre tento zážitok dodáva  partner Drzewiecki design.

Fotografie

Otváracie hodiny

logo
Pondelok 16:00 - 20:00
Utorok 16:00 - 20:00
Streda 16:00 - 20:00
Štvrtok 16:00 - 20:00
Piatok Zatvorené
Sobota Zatvorené
Nedeľa Zatvorené