Od 18.12.2023 do 02.01.2024 bude Simulatorcentrum z dôvodu údržby zatvorené

Kapitán linkového letu

Momentálne nie sú voľné žiadne last minute ponuky
  2:30 hod
  269 €

Vyskúšaj si, aké je povolanie dopravného pilota a absolvuj jeden linkový let v sedadle kapitána so všetkými jeho úlohami a povinnosťami

Už mám kupón

Rezervovať je možné termíny podľa otváracích hodín. Posledný možný vstup do simulátora (začiatok zážitku) je na konci otváracích hodín. Zobraziť otváracie hodiny

Rezervovať

Pilotný kurz

Chcete sa stať pilotom dopravného lietadla? Alebo máte nesplnený sen, chceli ste sa stať pilotom dopravného lietadla? Vyskúšajte si náš pilotný kurz.

Práve pre vás, ako jediní, ponúkame možnosť absolvovať linkový let v pozícii kapitána so všetkými povinnosťami a úlohami ako napr. predletový breefing, výpočet paliva, analýza počasia na letovej trase, NOTAM-s, vstup do „vypnutého lietadla“ tzv. cold and dark, spúšťanie všetkých systémov lietadla, komunikácia s riadením letovej prevádzky v AJ, vyžiadanie si všetkých potrebných povolení, rolovanie na vzletovú dráhu, vzlet, samotný let, priblíženie, pristátie, rolovanie na pridelený gate (stojanku), uvedenie lietadla do východzieho stavu – cold and dark. Zážitok Kapitán Linkového letu prebieha na trase Innsbruck - Bratislava.

 

Celému programu predcházda jedno cvičné priblíženie a pristátie v BA (cca. v trvaní 5 až 10 min.), aby ste vedeli, čo vás čaká počas priblíženia a pristátia v rámci zážitku Kapitán linkového letu.

Po absolvovaní zážitku vám na mieste vedia poradiť vhodné (cenovo výhodné a zároveň kvalitné – preverené inštruktormi) letecké školy pre absolvovanie výcviku v rámci ČR – SR, zároveň vedia poradiť aj spoločnosť, ktorá vie pomôcť s prefinancovaním výcviku pre pilota dopravného lietadla a tiež vysvetliť celý postup od nuly do sedadla Airbus alebo Boeing.

 

Rezervácia

Pre rezerváciu zážitku Kapitán linkového letu nás prosím kontaktujte na info@simulatorcentrum.sk pre dohodnutie si termínu a ďalších potrebných údajov.

Otváracie hodiny

logo
Pondelok Zatvorené
Utorok Zatvorené
Streda 16:00 - 20:00
Štvrtok 16:00 - 20:00
Piatok 16:00 - 20:00
Sobota 12:00 - 16:00
Nedeľa Zatvorené